پاکت پستی

فیلتر

پاکت پستی | پاکت پستی حبابدار

یکی از پر کاربردترین پاکت‌ها امروزه، پاکت پستی هست که در چهار نوع پاکت پستی حبابدار، نایلون مشکی، لمینه مشکی، متالایز (داخل نقره‌ای) و ساده موجود می‌باشد؛ که هر کدام از آنها کاربردهای خاص بر اساس مقاومت و ضخامتشان دارند.

 

انواع پاکت پستی

پاکت پستی حبابدار معمولا برای ارسال انواع وسایل شکستنی و حساس استفاده می‌شود؛ چراکه در بدنه داخلی این پاکت‌ها پلاستیک حبابدار محکمی قرار گرفته است که از کالای درون پاکت به‌خوبی محافظت می‌کند. این پاکت‌ها در برابر ضربه کاملا مقاوم بوده و انتخاب مناسبی برای ارسال کالاهای فروشگاه‌های اینترنتی هستند.

پاکت لمینه مشکی نوعی دیگر از پاکت پستی است که دارای جداره مشکی بوده و اغلب برای ارسال کالاهایی استفاده می‌شود که در برابر نور و گرما آسیب‌پذیر هستند. این پاکت‌ها همچنین برای ارسال بسته‌های محرمانه استفاده می‌شوند؛ چراکه با استفاده از آن‌ها نمی‌توان درون پاکت را به‌راحتی دید.

خرید پاکت پستی متالایز برای افرادی مناسب است که قصد دارند کالای خود را به نقطه‌ای دور ارسال کنند؛ چراکه این پاکت‌ها در برابر پارگی مقاوم هستند و از محتویات خود نیز در برابر ایجاد خراش یا پارگی محافظت می‌کنند. این پاکت‌ها اغلب برای ارسال پوشاک، وسایل پلاستیکی، مواد غذایی و... به کار می‌روند.

پاکت پستی نایلون مشکی یکی از محکم‌ترین انواع پاکت‌هاست که می‌توان از آن برای ارسال محموله‌های بسیار حساس استفاده کرد. این پاکت‌ها در برابر آب و پارگی مقاومت خوبی دارند و همچنین به دلیل استفاده از پلاستیک مشکی در داخل بدنه پاکت در برابر نور نیز بسیار مقاوم هستند.

 

عوامل موثر بر روی قیمت پاکت پستی

عوامل متعددی هستند که می‌توانند بر روی هزینه تمام‌شده انواع پاکت پستی تاثیر بگذارند که شما باید در زمان سفارش آن‌ها را مدنظر داشته باشید. در این بخش تعدادی از مهم‌ترین این عوامل را بیان می‌کنیم.

  • حجم سفارش

  • نوع پاکت

  • اندازه پاکت

  • جنس پاکت پستی

  • طرح پاکت

 

خرید فروش پاکت پستی

مجموعه پاکتچی تلاش کرده است که بهترین انواع پاکت پستی حبابدار و دیگر انواع پاکت‌ها را در اختیار شما قرار دهید تا بتوانید متناسب با نیاز خود خرید کنید. در زیر می‌توانید هرکدام از پاکت‌های پستی را انتخاب نموده و کاربردهای آن را ملاحظه نمایید و بنابر استفاده خودتان آن را از مجموعه پاکتچی تهیه نمایید.

مجموعه پاکت چی بهترین قیمت پاکت پستی را جهت خرید پاکت های پستی اعلام می نماید. در زیر می‌توانید هر کدام از پاکت‌های پستی را انتخاب نموده وکاربردهای آن را ملاحظه نمایید و بنابر استفاده خودتان آن را از مجموعه پاکتچی تهیه نمایید. مجموعه پاکت چی بهترین قیمت پاکت پستی را جهت خرید پاکت های پستی اعلام می نماید.


نمایش بیشتر
مقایسه