پاکت متالایز بدون چاپ دورو سفید

پاکت متالایز بدون چاپ دورو سفید

پاکت متالایز بدون چاپ دورو سفید


موجود

قیمت : 1,500
  • همه
  • 120 (چک یا نامه)
  • A3 بزرگ
  • A4
  • B5
  • بینA3وA4
نوع ابعاد تعداد هر بسته قیمت (تومان)
A3 بزرگ
33x42/5
100 5,400
بینA3وA4
27x32
200 3,600
A4
22/8x32/5
200 3,130
B5
18x25
200 2,080
120 (چک یا نامه)
12x23
200 1,500
بسته

پاکت متالایز بدون چاپ دورو سفید

پاکت متالایز بدون چاپ دورو کامل سفید (داخل نقره ای)

پاکت متالایز داخل نقره ای مجموعه پاکتچی دارای یک لایه کاغذ تحریر خارجی و یک لایه متالایز برای محافظت از محصولات داخلی در برابر نور و رطوبت استفاده شده است و بر روی آن محل آدرس گیرنده و فرستنده برای نوشتن چاپ شده است. پاکت پستی متالایز مقاومت خوبی در برابر کشیدگی و فشار داره و به راحتی پاره نمی‌شود.

امروزه به خاطر کاربرد و مصرف زیاد پاکت متالایز داخل مشکی در مجموعه ها و فروشگاهها که مصرف زیادی از این نوع پاکت دارند، این مجموعه ها اقدام به چاپ اختصاصی با برند و طرح دلخواه خود انجام می‌دهند. از این رو مجموعه پاکتچی به خاطر داشتن چاپخانه اختصاصی در مجموعه خود، این فرآیند را برای تیراژهای پاکت متالایز 1000 عدد به بالا برای مشتریان خود انجام میدهد.

توجه نمایید که چاپ پاکت متالایز دارای محدودیت چاپ می‌باشد و یکرو یا دورو بودن آنها تفاوت قیمت دارند. لطفا برای استعلام قیمت پاکت متالایز و خرید پاکت متالایز با چاپ اختصاصی با شماره 09012711727 در واتس آپ هماهنگ کنید.

 

کاربرد پاکت متالایز آدرس دار

یکی از رایج‌ترین و بیشترین درخواست‌ها برای سفارش پاکت‌ پستی، پاکت متالایز (داخل نقره ای) است؛ زیرا این نوع از پاکت‌ها بسیار مقاوم بوده و می‌توان از آن‌ها برای بسته‌بندی وسایل حساس استفاده کرد. به عبارت بهتر اگر شما بخواهید وسایل شکستنی ماند CD یا DVD را پست کنید؛ بدون شک پیشنهاد مسئول باجه به شما این نوع از پاکت است.

همچنین برای پست کردن وسایل حساس و ارزشمندی مانند طلا و جواهرات نیز از این نوع پاکت‌ها استفاده می‌شود. در کنار این‌ها این محکم بودن پاکت متالایز سفید باعث شده که بتوان از آن برای ارسال وسایلی با ضخامتهای مختلف نیز استفاده کرد. برای مثال شما می‌توانید انواع پوشاک یا مواد غذایی را با استفاده از این نوع پاکت‌ها ارسال کنید. همچنین امکان ارسال وسایل مختلف الکترونیکی نیز با استفاده از این پاکت‌ها فراهم شده است.

بهترین سایزهای پاکت پستی متالایز

  • پاکت پستی متالایر A3
  • پاکت پستی متالایر A4
  • پاکت پستی متالایر B5

 

نکات مهم در زمان سفارش پاکت پستی متالایز (داخل نقره ای) بدون چاپ

یکی از مهمترین نکاتی که باید در زمان سفارش این نوع از پاکت‌ها به آن دقت کنیداین است که هیچ چاپی دوطرف پاکت نداشته و کاملا سفید هست .

رایج‌ترین اندازه‌های پاکت پستی متالایز بدون چاپ (داخل نقره ای)،سایز نامه یا به اصطلاح ۱۲۰ در ابعاد ۱۲ در ۲۳ سانت ، B5 یا ۱۷ در ۲۵ سانتی‌متر، A4 یا 22 در 32 سانتی‌متر و A3 یا 33 در 44 سانتی‌متر و بین این دو سایز یعنی ۲۷ در ۳۲ سانت است. اگر شما می‌خواهید این نوع از پاکت را برای یک فروشگاه اینترنتی سفارش دهید؛ باید اندازه متناسب با نوع محصولات خود را انتخاب کنید. همچنین باید در زمان سفارش، به وزن پاکت نیز دقت کنید؛ زیرا وزن می‌تواند بر روی هزینه پستی شما تاثیرگذار بوده و به‌این‌ترتیب در حجم زیاد، تاثیر به سزایی در افزایش هزینه‌های شما داشته باشد.

از دیگر موارد هم در زمان سفارش این پاکت‌ها، توجه داشتن به قیمت آن است؛ به‌طور معمول بیشتر فروشگاه‌های بزرگ برای کاهش هزینه‌ها، سفارش خود را به‌صورت عمده ثبت کرده و ترجیح می‌دهند که پاکت‌ها به‌صورت اختصاصی برای آن‌ها چاپ شود. هرچند چاپ اختصاصی پاکت می‌تواند قیمت پاکت متالایز  (داخل نقره ای) را افزایش دهد؛ اما درواقع نوعی صرفه‌جویی در هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات شما خواهد بود. زیرا از این طریق فروشگاه خود را به‌عنوان یک برند مستقل به مشتری معرفی کرده و بهترین نتیجه را به دست خواهید آورد.

 

سفارش و چاپ آنلاین پاکت

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

مقایسه