پاکت محرمانه سفید 80 گرمی

پاکت محرمانه سفید 80 گرمی

پاکت محرمانه سفید 80 گرمی


سفارش تلفنی

لطفا برای سفارش با شماره  09012711727 در تلگرام هماهنگ بفرمایید

 • همه
 • A4
 • A5
 • براتی
 • خشتی
 • نامه (ملخی)
نوع ابعاد تعداد هر بسته قیمت (تومان)
A4
23x30/5
250 1,300
A5
17x25
250 1,000
براتی
17x23
1000 0
خشتی
16x11
500 470
نامه (ملخی)
11x22
500 500

پاکت محرمانه سفید 80 گرمی

پاکت محرمانه 80 گرم

پاکت سفید محرمانه 80 گرم از رایج‌ترین پاکت‌هایی است که برای نگهداری از اسناد محرمانه و یا ارسال آن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع از پاکت‌ها همانند همه پاکت‌های سفید داریا ضخامت خوبی بوده و معمولا به‌راحتی پاره نمی‌شوند. در کنار این‌ها پوشش مشکی رنگی که در داخل این پاکت تعبیه شده است؛ باعث شده که نور از آن عبور نکرده و بنابراین محتویات آن ختی با قرارگیری در معرض نور نیز قابل مشاهده نباشند لذا برای قرداد دادن نامه های محرمانه از آن استفاده می گردد و پاکت محرمانه A4 و پاکت محرمانه A5 دارای ضخامت مناسبی نیز می باشد.

 

ویژگی‌های پاکت سفید محرمانه 80 گرم

پاکت سفید محرمانه 80 گرم از نوع پاکت‌های سه لایه است که مقاومت بسیار خوبی در برابر پاره شدن یا تا شدن از خود نشان می‌دهد. همچنین این نوع از پاکت‌ها در برابر رطوبت نیز مقاومت خوبی دارند؛ زیرا پوشش مشکی رنگ ان‌ها معمولا از جنس نایلون بوده و مقاومت خوبی را در برابر نوفذ آب یا پاره شدن از خود نشان می‌دهد. به همین دلیل است که در بیشتر اداره‌ها و شرکت‌ها، از این پاکت برای حمل‌ونقل اسناد بسیار محرمانه استفاده می‌شود.

البته باید دقت کنید که نمی‌توان اسنادی با حجم زیاد را با استفاده از پاکت سفید محرمانه 80 گرم جابجا کرده و یا نگهداری نمود؛ زیرا تغییر ابعاد به حجم زیاد می‌تواند باعث تغییر شکل پاکت و از بین رفتن مقاومت آن شود. پاکت سفید محرمانه سایز A4 و پاکت سفید محرمانه سایز A5 آماده ثبت سفارش می‌باشد.

در کنار این‌ها شما به‌راحتی می‌توانید با استفاده از خودکار یا ماژیک، مطالبی را بر روی پاکت بنویسید؛ درنتیجه می‌توان محتویات پاکت را برای بسته‌بندی مدارک و اسناد و دسترسی آسان به آن‌ها، بر روی پاکت نوشت. همچنین امکان چاپ نیز بر روی پاکت سفید محرمانه 80 گرمی وجود دارد؛ بنابراین می‌توانید این نوع از پاکت‌ها را به‌صورت اختصاصی سفارش داده و برای ارسال کارت بانکی، کارت شناسایی یا حافظه‌های جانبی از ان استفاده کنید.

 

قیمت پاکت محرمانه سفید 80 گرم

قیمت پاکت سفید محرمانه 80 گرم، علاوه بر اندازه و ابعاد آن، به کیفیت ساخت نیز بستگی دارد. زیرا برای ساخت این نوع از پاکت‌ها می‌توان از کاغذهای مختلفی استفاده کرد که در ضخامت و کیفیت آن تاثیر مستقیم دارد. به‌علاوه تعداد پاکت سفارش داده شده نیز بر روی قیمت تاثیرگذار است؛ واضح است که سفارش عمده می‌تواند هزینه کمتری را برای شما به دنبال داشته باشد. همچنین چاپ اختصاصی بر روی پاکت سفید محرمانه 80 گرم نیز می‌تواند در افزایش قیمت آن تاثیرگذار باشد.

در کنار این‌ها پاکت سفید محرمانه 80 گرمی در برابر نور نیز مقاوم است. بنابراین اگر سند بارکد داری دارید که نباید در معرض نور قرار بگیرد؛ می‌توانید این نوع پاکت را برای حمل آن سفارش داده و به‌راحتی آن را به هر جایی ارسال کنید. شکل این نوع از پاکت‌ها با سایر انواع آن‌ها تفاوت چندانی نداشته و از همان سادگی برخوردار است.

 

سفارش پاکت محرمانه 80 گرمی

چاپخانه‌های مختلفی هستند که امکان سفارش پاکت سفید محرمانه 80 گرمی را در اندازه‌ها و ابعاد مختلف فراهم کرده‌اند. در زمان سفارش این کالا باید دقت کنید که جنس جداره داخلی و خارجی از کاغذ و نایلون مرغوبی ساخته شده باشد تا بتواند ویژگی‌های موردانتظار را به‌خوبی برآورده کند.

این نوع پاکت از جنس 80 گرم می‌باشد و با چاپ مشکی در داخل پاکت پوشانده شده است؛ برای همین اسناد داخل آن در مقابل دیده شدن محفوظ است تا به عنوان پاکت سفید محرمانه شناخته شود. امکان خرید و سفارش این پاکت در ابعاد A5، A4، A3، B4 و B5 فراهم شده است؛ بنابراین با توجه به نوع مدرکی که می‌خواهید در ان نگهداری کنید؛ می‌توانید هریک از این انواع را سفارش دهید.

چاپ پاکت پاکتچی قادر به چاپ و ساخت این نوع پاکتها در سایز و گرماژهای مختلف را دارد که مشروط به تیراژ کار مشتری قیمت‌ها متفاوت خواهند بود؛ لذا برای استعلام قیمت کارهای اختصاصی و سفارشی خود با شماره 09012711727 در واتس آپ هماهنگ نمایید.

 

تماس با ما

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

4 نظر ثبت شده است

 1. کاربر مهمان 1400/06/01 پاسخ

  برای چاپ اختصاصی پاکت سفید محرمانه چه تعداد حداقل سفارش هست؟
 2. 1400/08/27

  1000 عدد
 3. عباس 1400/06/24 پاسخ

  پاکت سفید محرمانه برای ارسال چک هم مناسب است یاخیر؟
 4. 1400/08/27

  ما پاکت های 120 متالایز را پیشنهاد میکنیم

نظر خود را وارد کنید

مقایسه