پاکت زرد

فیلتر

پاکت زرد

استفاده از پاکت‌های کاغذی برای ارسال و دریافت نامه‌ها، مدارک یا اقلام مشابه دیگر سال‌ها است که در کشورهای مختلف جهان کاربرد دارد. پاکت‌ ها معمولا بر اساس رنگ طبقه‌بندی می‌شوند و هرکدام دارای کاربردهای خاصی هستند. پاکت زرد از انواع پاکت مقوایی است که در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. این پاکت را می‌توان برای جابه‌جایی نامه‌های اداری و رسمی، اهدای یک کارت تبریک به دوستان و آشنایان یا قرار دادن عکس‌های رادیولوژی و نتایج آزمایش استفاده کرد.

 

کاربرد پاکت زرد

مواد به کار رفته در ساخت انواع پاکت‌های کاغذی تقریبا یکسان است اما تفاوت‌های جزئی در جنس و رنگ آن‌ها باعث می‌شود که کاربردهای آن‌ها متفاوت شود. پاکت زرد یکی از انواع پاکت‌های کاغذی است که کاربردهای مختلفی همچون نگهداری اسناد ، ارسال مدارک و ... دارا می‌باشد.

با توجه به اینکه پاکت در چه اندازه‌ای از چه جنسی ساخته شده، کاربرد آن متفاوت است. به‌عنوان‌مثال پاکت‌هایی که از کاغذهای با گرماژ بیشتر تولید می‌شوند، مقاوم‌ترند و اغلب برای جابه‌جایی نامه‌های مهم یا بعضی هدایای ارزشمند استفاده می‌شوند. برای کاربردهای معمولی یا ارسال بسته‌های دوستانه نیازی به سفارش پاکت زرد گرم بالا نیست و تنها کافی است که آن را در ابعاد مناسبی تهیه کنید.

 

انواع پاکت زرد

پاکت زرد در 2 نوع پاکت زرد ایرانی و پاکت زرد خارجی در بازار وجود دارد که جنس و وزن آنها متفاوت است. پاکت زرد ایرانی 110 گرمی می‌باشند و پاکت زرد خارجی دارای گرماژ 140 گرم می‌باشد. به همین دلیل کیفیت پاکت زرد خارجی اغلب بهتر است و می‌توان از آن برای کاربردهای حساس‌تر استفاده کرد. اگر قصد خرید پاکت زرد خارجی را دارید، توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها معمولا بالاتر است. ضمن اینکه با توجه به وارداتی بودن این پاکت‌ها معمولا تولیدی پاکت زرد آن‌ها را در همان تعداد بسته‌ای که واردشده می‌فروشد و بسته‌بندی پاکت‌ها را باز نمی‌کند. به همین دلیل خرید آن اغلب برای کسانی که نیاز به پاکت زرد عمده دارند مناسب خواهد بود.

یکی دیگر از تفاوت‌های پاکت زرد ایرانی و پاکت زرد خارجی در این است که پاکت‌های خارجی اغلب در سایزهای استاندارد A3 بزرگ، A3 معمولی، A4 و A5 به بازار عرضه می‌شوند و امکان سفارشی کردن سایز آن‌ها یا وجود ندارد یا بسیار گران تمام می‌شود. این در حالی است که تولیدکنندگان داخلی نظیر پاکتچی امکان سفارش سایزهای نامتداول پاکت زرد را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید متناسب با نیاز خود بهترین محصول را خریداری کنید.

 

بهترین مرکز فروش پاکت زرد

علاوه بر مواردی که در بخش قبل ذکر کردیم، خرید پاکت زرد از یک تولیدی معتبر که محصولات خود را با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید کرده باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین شما باید مطمئن باشید که سفارشتان به‌موقع به دستتان می‌رسد؛ پس لازم است که آن را از جایی معتبر تهیه کنید.

مجموعه چاپ پاکت پاکتچی یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع پاکت زرد است که محصولات خود را با قیمتی مناسب به بازار عرضه می‌کند. این فروشگاه امکان سفارش پاکت در اندازه‌های مختلف و چاپ اختصاصی بر روی آن‌ها را فراهم کرده است. همچنین پاکت‌های زرد خارجی موجود در وب‌سایت پاکتچی دارای بهترین کیفیت هستند و با قیمت کمتری نسبت به سایر رقبا به بازار عرضه می‌شوند.

 


نمایش بیشتر
   
مقایسه