پاکت سفید

فیلتر

پاکت سفید

پاکت سفید یا همان پاکت نامه شایع ترین و پر کاربردترین پاکت در جهان برای مصارف اداری و خانگی می‌باشد که بیشترین مصرف در گرماژهای 70 و 80 گرمی است. این پاکت‌ها را می‌توان برای هر کاربردی استفاده کرد؛ از کاربردهای رسمی و اداری گرفته تا ارسال یک نامه برای دوست و اعضای خانواده.

با توجه به اینکه این پاکت‌ها دارای ساختاری کاملا سفید هستند، امکان سفارشی‌سازی آن‌ها و چاپ لوگو یا طرح خاص بر روی پاکت وجود دارد. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید پاکت مخصوص برند خود را داشته باشید و با آن برای خود تبلیغ کنید و برند بسازید.

 

ویژگی‌های پاکت سفید

با توجه به اینکه خرید پاکت سفید در میان قشرهای مختلف جامعه رایج است، لازم است که کمی درباره ویژگی‌های این پاکت‌ها صحبت کنیم. این پاکت‌ها در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند تا شما بتوانید هر چیزی را با استفاده از آن‌ها ارسال کنید. متداول ترین سایزهای مصرفی A5 , A4 , A3 و نامه می‌باشند. پاکت‌هایی در این سایز را می‌توان برای ارسال نامه‌های اداری، مدارک یا کارت‌پستال استفاده کرد؛ اما اگر نیاز به پاکتی با اندازه‌های بزرگ‌تر یا کوچک‌تر دارید لازم است که آن را به‌صورت سفارشی تهیه کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های پاکت سفید، وزن آن است. وزن پاکت نشان‌دهنده گرماژ و کیفیت کاغذ مورداستفاده و میزان مقاومت آن در برابر پارگی است. اغلب پاکت‌هایی با وزن بالاتر برای ارسال نامه‌های حساس‌تر یا هدایای ارزشمند استفاده می‌شوند. علاوه بر این جنس کاغذ مورداستفاده برای ساخت نیز از مهم‌ترین ویژگی‌های پاکت سفید است؛ چراکه جنس کاغذ علاوه بر تاثیری که بر روی استحکام و مقاومت پاکت می‌گذارد، در قیمت آن نیز موثر خواهد بود.

 

عوامل موثر بر قیمت پاکت سفید

اگر قصد سفارش پاکت سفید برای اداره یا شرکت خود را دارید، باید عوامل موثر بر قیمت آن را بشناسید تا ضمن خرید کالایی باکیفیت مطمئن باشید که پاکت را گران نخریده‌اید. در ادامه این بخش مهم‌ترین عوامل را بیان می‌کنیم.

  • تعداد پاکت

طبیعی است که هزینه سفارش عمده پاکت سفید نسبت به خرید محدود آن بسیار متفاوت خواهد بود؛ معمولا تولیدی این نوع پاکت‌ها برای شرکت‌ها و اداراتی که به‌صورت عمده خرید می‌کنند، تسهیلاتی را در نظر می‌گیرند که خرید را برای آن‌ها به‌صرفه‌تر کند.

  • وزن پاکت

همان‌طور که گفتیم گرماژ کاغذ مورداستفاده در ساخت پاکت در کیفیت آن تاثیر زیادی دارد و از ویژگی‌های مهم آن محسوب می‌شود.

 

بهترین مرکز برای فروش پاکت سفید کجاست؟

چیزی که خیال شما را از بابت کیفیت پاکت سفید و چاپ آن راحت می‌کند، تهیه این پاکت‌ها از چاپخانه‌های معتبر است. با توجه به اهمیت این موضوع بهترین کیفیت و کمترین قیمت مجموعه پاکت چی جهت خرید پاکت سفید ارائه شده است. در این مجموعه همواره تلاش می‌شود که از بهترین مواد اولیه برای تولید پاکت استفاده شود و شما همواره کالایی مرغوب و مناسب را برای شرکت یا اداره خود و حتی هدیه دادن به دوستان و آشنایان در اختیار داشته باشید.

مجموعه پاکتچی به خاطر داشتن چاپخانه اختصاصی قادر به چاپ و ساخت انواع پاکت با طرح دلخواه و گرماژ خاص می‌باشد؛ لذا برای سفارش کارهای اختصاصی با شماره 09012711727 در واتس آپ هماهنگ نمایید.

 


نمایش بیشتر
مقایسه