پاکت نخودی و کاهی

فیلتر

پاکت نخودی

امروزه در بسیاری از ادارات و سازمان‌های دولتی و خصوصی از پاکت نخودی و کاهی برای ارسال نامه‌ها و مدارک استفاده می‌شود. این پاکت در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود تا شما بتوانید هر کاغذی با هر اندازه‌ای را بدون نیاز به تا کردن در آن قرار دهید. پاکت‌های نخودی اغلب برای ارسال نامه‌های رسمی اداری یا قرار دادن عکس‌های رادیولوژی و خانوادگی که نباید تا شوند، به کار می‌روند.

 

مزیت‌های خرید پاکت نخودی

امروزه بخاطر قیمت کاغذ نخودی که بسیار مناست بوده و قابل بازیافت بودن آسان آن و اینکه برای تولید آن هیچ درختی قطع نمی‌شود و از فرآورده های نیشکر می‌باشد، کاربرد زیادی در ادارات و سازمانها و رادیولوژی‌ها دارند.

مناسب بودن قیمت پاکت نخودی کاهی باعث می‌شود که سفارش آن برای شرکت‌های خصوصی و سهامی خاص نیز کاملا به‌صرفه باشد. از دیگر مزیت‌های این پاکت‌ها می‌توان به دوام بالا و مقاومت مناسب در برابر پارگی اشاره کرد. به همین دلیل هم هست که این پاکت‌ها اغلب برای ارسال کاغذها یا مدارک محرمانه اداری استفاده می‌شوند.

 

نکات مهم در خرید پاکت نخودی

زمانی که به مراکز فروش پاکت نخودی مراجعه می‌کنید و قصد دارید آن را در تعداد بالا تهیه کنید، باید حتما به مواردی که در این بخش اشاره می‌کنیم، توجه داشته باشید. عدم توجه به آن‌ها باعث می‌شود که پول خود را صرف خرید کالای بی‌کیفیت کنید و وجهه اداره و شرکت شما را نیز خراب می‌کند.

  • توجه به کیفیت کاغذ

پاکت نخودی با استفاده از کاغذ کاهی ساخته می‌شود که قابل بازیافت بوده و قیمت مناسبی دارد. این نوع کاغذ گرماژهای مختلفی دارد. در محصولات نخودی مجموعه پاکتچی از نخودی 105 گرمی کارخانه پارس استفاده می‌شود. گرماژ 105 گرمی برای پاکت‌های کاهی اداری کاملا مناسب است؛ چراکه مقاومت خوبی در برابر پارگی دارد و می‌توان از آن برای چاپ پاکت‌های سفارشی نیز استفاده کرد.

  • کیفیت چسب پاکت

در بعضی موارد ممکن است شما از پاکت نخودی برای ارسال یک نامه محرمانه استفاده کنید؛ در این موارد کیفت چسب آن از اهمیت زیادی برخوردار است. چسب پاکت باید آن‌قدر محکم باشد که کسی به‌غیراز گیرنده نهایی نتواند آن را باز کند و از طرف دیگر به‌مرورزمان هم خراب نشود.

  • ابعاد پاکت

معمولا اندازه‌های استاندارد و قابل سفارش پاکت نخودی A4 و A3 است؛ برای اینکه کاغذهایی با این ابعاد به‌راحتی در پاکت قرا گیرند، باید کمی بزرگ‌تر از ابعاد کاغذ باشند. شما باید بدانید که انواع نامه‌هایتان از چه نوعی هستند و سپس با توجه به نیاز خود حجم مناسبی از پاکت‌ها را بخرید.

 

 

برای سفارش پاکت نخودی چه کنیم؟

اگر به این نتیجه رسیده‌اید که پاکت نخودی کاهی برای اداره شما بهترین انتخاب است و قصد سفارش آن را دارید، باید حتما آن را از فروشگاهی معتبر تهیه کنید. مجموعه پاکتچی تولیدی معتبر و باسابقه انواع پاکت در کشور است که محصولات خود را همواره با استفاده از بهترین متریال و بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید می‌کند. جهت خرید پاکت نخودی و درخواست فروش اینترنتی از مجموعه پاکت چی به صفحه سفارشات مراجعه نمایید.

فروش اینترنتی پاکت نخودی با بهترین قیمت / پاکت نخودی از طریق وب سایت پاکتچی

 


نمایش بیشتر
   
مقایسه