پاکت پستی متالایز آدرس دار

پاکت پستی متالایز آدرس دار

پاکت پستی متالایز آدرس دار


موجود

 • همه
 • 120 (چک یا نامه)
 • A3 بزرگ
 • A4
 • B5
 • بین A3 و A4
نوع ابعاد تعداد هر بسته قیمت (تومان)
A3 بزرگ
33x42
200 2,700
بین A3 و A4
27x32
200 1,840
A4
22x32/5
200 1,600
B5
17x25
200 1,080
120 (چک یا نامه)
12x23
200 750
بسته

پاکت پستی متالایز آدرس دار

پاکت پستی متالایز آدرس دار (داخل نقره ای)

پاکت پستی سفید متالایز نقره ای مجموعه پاکتچی دارای یک لایه کاغذ تحریر خارجی و یک لایه متالایز برای محافظت از محصولات داخلی در برابر نور و رطوبت استفاده شده است و بر روی آن محل آدرس گیرنده و فرستنده برای نوشتن چاپ شده است. پاکت پستی متالایز نقره ای مقاومت خوبی در برابر کشیدگی و فشار داره و به راحتی پاره نمی‌شود.

امروزه به خاطر کاربرد و مصرف زیاد پاکت متالایز در مجموعه ها و فروشگاهها که مصرف زیادی از این نوع پاکت دارند، این مجموعه ها اقدام به چاپ اختصاصی با برند و طرح دلخواه خود انجام می‌دهند. از این رو مجموعه پاکتچی به خاطر داشتن چاپخانه اختصاصی در مجموعه خود، این فرآیند را برای تیراژهای پاکت متالایز 1000 عدد به بالا برای مشتریان خود انجام میدهد.

توجه نمایید که چاپ پاکت متالایز دارای محدودیت چاپ می‌باشد و یکرو یا دورو بودن آنها تفاوت قیمت دارند. لطفا برای استعلام قیمت پاکت متالایز و خرید پاکت متالایز با چاپ اختصاصی با شماره 09012711727 در واتس آپ هماهنگ کنید.

 

کاربرد پاکت پستی متالایز آدرس دار (داخل نقره ای)

یکی از رایج‌ترین و بیشترین درخواست‌ها برای سفارش پاکت‌ پستی، پاکت پستی متالایز آدرس دار (داخل نقره ای) است؛ زیرا این نوع از پاکت‌ها بسیار مقاوم بوده و می‌توان از آن‌ها برای بسته‌بندی وسایل حساس استفاده کرد. به عبارت بهتر اگر شما بخواهید وسایل شکستنی ماند CD یا DVD را پست کنید؛ بدون شک پیشنهاد مسئول باجه به شما این نوع از پاکت است.

همچنین برای پست کردن وسایل حساس و ارزشمندی مانند طلا و جواهرات نیز از این نوع پاکت‌ها استفاده می‌شود. در کنار این‌ها این محکم بودن پاکت پستی متالایز آدرس دار (داخل نقره ای) باعث شده که بتوان از آن برای ارسال وسایلی با ضخامتهای مختلف نیز استفاده کرد. برای مثال شما می‌توانید انواع پوشاک یا مواد غذایی را با استفاده از این نوع پاکت‌ها ارسال کنید. همچنین امکان ارسال وسایل مختلف الکترونیکی نیز با استفاده از این پاکت‌ها فراهم شده است.

 

مزیت‌ استفاده از پاکت پستی متالایز آدرس دار (داخل نقره ای)

بزرگ‌ترین مزیت خرید پاکت پستی متالایز آدرس دار (داخل نقره ای) قابلیت چاپ پذیری آن‌ها است؛ به‌این‌ترتیب صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند با سفارش این نوع پاکت، برای خود یک برند و پاکت اختصاصی تولید کرده و محصولات خود را در قالب پاکت‌های مخصوص خود به دست مشتریان برسانند.

 

نکات مهم در زمان سفارش پاکت پستی متالایز آدرس دار (داخل نقره ای)

یکی از مهمترین نکاتی که باید در زمان سفارش این نوع از پاکت‌ها به آن دقت کنید؛ اندازه پاکت است. معمولا اداره پست به دلیل تنوع بسیار زیادی که در محصولات ارسالی خود دارد؛ اندازه‌های متفاوتی را سفارش داده و از نمونه‌های مختلف این پاکت استفاده می‌کند.

رایج‌ترین اندازه‌های پاکت پستی متالایز آدرس دار (داخل نقره ای)، A5 یا 12 در 15 سانتی‌متر، A4 یا 22 در 32 سانتی‌متر و A3 یا 33 در 44 سانتی‌متر است. اگر شما می‌خواهید این نوع از پاکت را برای یک فروشگاه اینترنتی سفارش دهید؛ باید اندازه متناسب با نوع محصولات خود را انتخاب کنید. همچنین باید در زمان سفارش، به وزن پاکت نیز دقت کنید؛ زیرا وزن می‌تواند بر روی هزینه پستی شما تاثیرگذار بوده و به‌این‌ترتیب در حجم زیاد، تاثیر به سزایی در افزایش هزینه‌های شما داشته باشد.

 

 

سفارش و چاپ آنلاین پاکت

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

4 نظر ثبت شده است

 1. سارا محمدی 1400/06/06 پاسخ

  من پاکت پستی سفارش دادم عالی بوده هم کیفیت هم نوع و جنس مناسب بود.ممنونم
 2. 1400/06/08

  تشکر از خریدتون
 3. علی اسدی 1400/06/08 پاسخ

  راجع به کاربرد کاغذ های متالایز بیشتر توضیح بدید
 4. 1400/06/09

  قسمت توضیحات محصول، اطلاعات کاربردی پاکت پستی متالایز داخل نقره ای نوشته شده است.

نظر خود را وارد کنید

مقایسه