پاکت سفید محرمانه 80 گرمی

پاکت سفید محرمانه 80 گرمی

پاکت سفید محرمانه 80 گرمی


سفارش تلفنی

لطفا برای سفارش با شماره  09012711727 در واتس آپ یا تلگرام هماهنگ بفرمایید

  • همه
  • A4
  • A5
  • براتی
  • خشتی
  • نامه (ملخی)
نوع ابعاد تعداد هر بسته قیمت (تومان)
A4
23x30/5
250 600
A5
17x25
250 500
براتی
17x23
1000 390
خشتی
16x11
500 190
نامه (ملخی)
11x22
500 200

پاکت سفید محرمانه 80 گرمی

پاکت سفید محرمانه 80 گرم

پاکت سفید محرمانه 80 گرم از رایج‌ترین پاکت‌هایی است که برای نگهداری از اسناد محرمانه و یا ارسال آن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع از پاکت‌ها همانند همه پاکت‌های سفید داریا ضخامت خوبی بوده و معمولا به‌راحتی پاره نمی‌شوند. در کنار این‌ها پوشش مشکی رنگی که در داخل این پاکت تعبیه شده است؛ باعث شده که نور از آن عبور نکرده و بنابراین محتویات آن ختی با قرارگیری در معرض نور نیز قابل مشاهده نباشند.

 

ویژگی‌های پاکت سفید محرمانه 80 گرم

پاکت سفید محرمانه 80 گرم از نوع پاکت‌های سه لایه است که مقاومت بسیار خوبی در برابر پاره شدن یا تا شدن از خود نشان می‌دهد. همچنین این نوع از پاکت‌ها در برابر رطوبت نیز مقاومت خوبی دارند؛ زیرا پوشش مشکی رنگ ان‌ها معمولا از جنس نایلون بوده و مقاومت خوبی را در برابر نوفذ آب یا پاره شدن از خود نشان می‌دهد. به همین دلیل است که در بیشتر اداره‌ها و شرکت‌ها، از این پاکت برای حمل‌ونقل اسناد بسیار محرمانه استفاده می‌شود.

البته باید دقت کنید که نمی‌توان اسنادی با حجم زیاد را با استفاده از پاکت سفید محرمانه 80 گرم جابجا کرده و یا نگهداری نمود؛ زیرا تغییر ابعاد به حجم زیاد می‌تواند باعث تغییر شکل پاکت و از بین رفتن مقاومت آن شود.

 

قیمت پاکت سفید محرمانه 80 گرم

قیمت پاکت سفید محرمانه 80 گرم، علاوه بر اندازه و ابعاد آن، به کیفیت ساخت نیز بستگی دارد. زیرا برای ساخت این نوع از پاکت‌ها می‌توان از کاغذهای مختلفی استفاده کرد که در ضخامت و کیفیت آن تاثیر مستقیم دارد. به‌علاوه تعداد پاکت سفارش داده شده نیز بر روی قیمت تاثیرگذار است؛ واضح است که سفارش عمده می‌تواند هزینه کمتری را برای شما به دنبال داشته باشد. همچنین چاپ اختصاصی بر روی پاکت سفید محرمانه 80 گرم نیز می‌تواند در افزایش قیمت آن تاثیرگذار باشد.

 

سفارش پاکت سفید محرمانه 80 گرمی

چاپخانه‌های مختلفی هستند که امکان سفارش پاکت سفید محرمانه 80 گرمی را در اندازه‌ها و ابعاد مختلف فراهم کرده‌اند. در زمان سفارش این کالا باید دقت کنید که جنس جداره داخلی و خارجی از کاغذ و نایلون مرغوبی ساخته شده باشد تا بتواند ویژگی‌های موردانتظار را به‌خوبی برآورده کند.

این نوع پاکت از جنس 80 گرم می‌باشد و با چاپ مشکی در داخل پاکت پوشانده شده است؛ برای همین اسناد داخل آن در مقابل دیده شدن محفوظ است تا به عنوان پاکت سفید محرمانه شناخته شود. امکان خرید و سفارش این پاکت در ابعاد A5، A4، A3، B4 و B5 فراهم شده است؛ بنابراین با توجه به نوع مدرکی که می‌خواهید در ان نگهداری کنید؛ می‌توانید هریک از این انواع را سفارش دهید.

چاپ پاکت پاکتچی قادر به چاپ و ساخت این نوع پاکتها در سایز و گرماژهای مختلف را دارد که مشروط به تیراژ کار مشتری قیمت‌ها متفاوت خواهند بود؛ لذا برای استعلام قیمت کارهای اختصاصی و سفارشی خود با شماره 09012711727 در واتس آپ هماهنگ نمایید.

 

تماس با ما

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

مقایسه